Про нас

About Image
Ювелірна фабрика
Silver Wings – будьте розкішними!
Кожна людина прагне любити і бути коханим, надихатися і надихати. Прагнення до високого & ndash; є основа людської сутності. Однак далеко не всі приділяють їй увагу, ігноруючи закладену в нас потребу оточувати себе прекрасним. Досить одного разу піддатися спокусі і розкрити свій власний неповторний блиск, як Ви вже не зможете задовольнятися посередністю. І спеціально для таких випадків існує фабрика ювелірних виробів «Silver Wings».
About Image
Історія компанії
Фабрика Silver Wings заснована в 2018 році. На нашому виробництві працюють кращі майстри своєї справи, які вкладають тепло і любов у кожен виріб. Ми створюємо неповторні срібні прикраси з золотими напайками (вставками), покликані підкреслити Вашу неотразімость.Какое б ювелірний виріб Ви не обрали, можете бути впевненими, що це унікальна модель. Наше виробництво передбачає творчий підхід до створення прикрас. У них скрупульозна робота тонко поєднується з кращими дорогоцінними матеріалами і чистим натхненням. Тому вибираючи вироби зі срібла з золотими накладками, Ви шукаєте відображення себе. Яким воно буде? Ніжним і витонченим, або вражаючим помпезністю? Не соромтеся дати волю своїм уподобанням, бо це і є прагнення до прекрасного!
Наші переваги
 
Доступні ціни
Аристократичність, тонкий смак і витонченість - це риси особистості, а не наслідок соціального статусу. Тому ми пропонуємо вироби з срібла з золотими напайками за доступною, для кожного споживача, вартості.
 
Безкоштовна доставка
Замовлення сумою 3000 грн і більше - доставка АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНА! В цьому випадку ми беремо на себе всі зобов'язання по оплаті поштових послуг. Вам залишається тільки забрати прикраси з відділення "Нова Пошта".
 
Найширший асортимент
Каталог прикрас зі срібла з золотими вставками від компанії Silver Wings raquo включає найбільш різноманітні моделі. До їх переліку входять каблучки, сережки, підвіски і готові гарнітури. Також на сторінках нашого сайту Ви знайдете срібні прикраси для спортсменів, аксесуари з золотими вставками для витончених дам і елегантні набори на кожен день.
About Image
Стабільний розвиток
Виробництво виробів зі срібла з пластинами із золота фабрика по виготовленню срібних прикрас з золотими вставками Silver Wings високо цінує смак і вимоги клієнтів. Тому ми використовуємо тільки кращі матеріали і новітнє обладнання. Виробництво прикрас зі срібла з вставками здійснюється професіоналами вищих кваліфікаційних категорій за найсучаснішими технологіям.Ми комбінуємо традиції ювелірного справи з інноваційними рішеннями. Подібний підхід дозволяє забезпечити не тільки якісне, а й швидке виготовлення виробів. А оптимізація робочого процесу дає час для польоту фантазії наших ювелірів. Кожен виріб це унікальний дизайн, елегантне виконання і неповторна ідея, закладена в прикрасу.
About Image
Ви неповторні, і ми про це пам'ятаємо
Краса є основою світобудови. І люди, які прагнуть її примножити, роблять світ краще і щасливіше. Ми бачимо неповторну красу в кожному, і допомагаємо розкрити її. Ювелірна справа - галузь, в якій капризи і примхи можуть сказати про бажання людини більше, ніж простий перелік характеристик. Адже Ви вибираєте прикрасу зі срібла з накладками із золота собі до пари. Тому ми з повагою ставимося до будь-яких вимог і побажань клієнтів.
І наостанок, невелике побажання від наших майстрів: «Не бійтеся виглядати розкішно. Бо Ваша краса безмежна!»
 
 
Вкажіть окружність пальця в мм:
Ваш розмір:  
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація: